تحریم‌های آمریکا سلامت بیماران را هدف گرفته استمعاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: نامه اخیر وزارت خزانه‌داری آمریکا تیر خلاصی به سلامت بیماران خصوصاً افراد مبتلا به بیماری‌های خاص بوده است.

به گزارش ایفدانا و به نقل از خبرگزاری فارس، دکتر محمدرضا شانه‌‌ساز درباره تأثیر تحریم‌های آمریکا بر سلامت بیماران اظهار داشت: نامه اخیر وزارت خزانه‌داری آمریکا تیر خلاصی بر سلامت بیماران خصوصاً افراد مبتلا به بیماری‌های خاص بوده است.
وی افزود: آنها در این نامه اعلام کردند که خط ویژه‌ای را برای تأمین دارو و تجهیزات پزشکی فراهم خواهند کرد اما به شیوه پلیسی شرکت‌های داروسازی را تهدید می‌کنند که در صورت مبادله دارو و تجهیزات پزشکی با ایران اجازه صادرات به اتحادیه اروپا و آمریکا را ندارند که همین موضوع باعث شده است ما در زمینه تأمین برخی اقلام دارویی برای بیماران خاص با مشکل مواجه شویم.

نویسنده :

مدیریت

logo-samandehi

سامانه الکترونیکی داروخانه Tabadolatdaroo


سامانه الکترونیکی داروخانه به عنوان اولین سامانه در کشور بعد از سه سال آنالیز بازار دارو و صنایع وابسته، به صورت تخصصی پا به عرصه ی سلامت گذاشته است. کمک به اقتصاد داروخانه های کشور، جلوگیری از هدررفت دارو به عنوان یک سرمایه ملی و تلاش درجهت کاستن زحمت بیماران بابت جستجوی داروهای کمیاب از مهم ترین انگیزه های راه اندازی Tabadolatdaroo است.